Ariel Corp ürünleri Türkiye satışı

Ariel Corp marka ürünler Özhat tarafından Türkiyeye paralel ithalat yöntemi ile ithal edilmekte ve siz değerli müşterilerimize en hızlı şekilde teslim edilmektedir Ariel Corp ürünlerinden websitemizde ürün numarası yer almasa bile teklif isteyiniz ; en kısa sürede teklifimiz tarafınıza ulaştırırılacaktır

YALNIZCA ORİJİNAL VE YENİ ÜRÜN SATIŞI YAPMAKTAYIZ

Özhat Ariel Corp Markasının yetkili distribütörü veya temsilcisi değildir. Firmamızın internet sitesinde ve katalogta gösterilen tüm markaların yetkili distribütör veya üretici temsilcisi olmayıp, bu sitede gösterilen Özel marka adları ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

İlave döküman , Datasheets, Foto, Katalog

Ariel Corp katalog

Ariel Corp ürünler

DISC,RUPTURE,3/8"DIA,BURST PRESS,TEF/MNL DISC,RUPTURE,3/8IN DIA,TEFLON COATED MONEL,MFG:ARIEL CORP,P/N:A0080

SPROCKET,30 TEETH,1/2"BORE,1 ROW SPROCKET,30 TEETH,1/2IN BORE,1 ROW ,5/16IN PITCH,3-3/4IN OD,3-3/8IN ROOT DIA,STEEL,MFG:ARIEL CORP,P/N:A0106

SCREW,CAP,3/8",UNC,5/16"LG,HEX,PLASTIC SCREW,CAP,3/8IN DIA,UNC,5/16IN LG,HEX HD ,PLASTIC,MFG:ARIEL CORP,P/N: A0109

GASKET,LUBEOIL PUMP,4"SQ,1/32"THK,PAPER GASKET,LUBEOIL PUMP,4IN SQ X 1/32IN THK ,PAPER,SQUARE,MFG:ARIEL CORP,P/N: A-0115

DISC,RUPTURE,3/8"DIA,3250PSI BURST PRESS DISC,RUPTURE,3/8IN DIA,3250PSI BURST PRESSURE,TEFLON COATED MONEL,MFG: ARIEL CORP,P/N:A0124

SCREW,CAP,1/4",UNC,3/4"LG,ROUND,TEFLON SCREW,CAP,1/4IN DIA,UNC,3/4IN LG,ROUND HD,TEFLON,MFG:ARIEL CORP,P/N: A0145

SEAL,DUST,3-3/4"ID,4-1/2"OD,5/16"THK SEAL,DUST,3-3/4IN ID X 4-1/2IN OD X 5/16IN THK,PLASTIC,MFG:ARIEL CORP,P/ N:A0245A

GASKET,LUBEOIL PUMP,5"ID,6-1/8"OD,PAPER GASKET,LUBEOIL PUMP,5IN ID X 6-1/8IN OD X 1/32IN THK,PAPER,CIRCULAR,MFG: ARIEL CORP,P/N:A-0411

CHAIN,DRIVE,OIL PUMP,1/2"PITCH,45.5"LNG CHAIN,DRIVE,OIL PUMP,1/2IN PITCH ,45-1/2IN LG,STEEL,EK35,MFG:ARIEL CORP, P/N:A0421

SPROCKET,28 TEETH,1-5/8"BORE,1 ROW SPROCKET,28 TEETH,1-5/8IN BORE,1 ROW ,5/16IN PITCH,3-17/32IN OD,3-3/16IN ROOT DIA,STEEL,MFG:ARIEL CORP,P/N:A0492

RING,PISTON,COMPR,5-3/4"ID,6-1/2"OD,TEF RING,PISTON,COMPRESSOR,5-3/4IN ID X 6-1/2IN OD X 5/16IN THK,TEFLON,MFG: ARIEL CORP,P/N:A0585

GASKET,SUCTION/DISCHARGE VALVE,3-1/32"ID GASKET,SUCTION/DISCHARGE VALVE,3-1/32IN ID X 3-7/32IN OD X 1/32IN THK, STEEL,CIRCULAR,MFG:ARIEL CORP,P/N:A-0603

GASKET,COMPRE HEAD,6-1/2"ID,6-13/16"OD GASKET,COMPRESSOR HEAD,6-1/2IN ID X 6-13/16IN OD X 1/16IN THK,STEEL, CIRCULAR,MFG:ARIEL CORP,P/N:A0604

SPRING,COMPRESSION,2-3/8"ID,2-3/4"OD SPRING,COMPRESSION,2-3/8IN ID X 2-3/4IN OD,3-1/32IN LG,STEEL,MFG:ARIEL CORP,P/N:A0629

PACKING,HEAD END UNLOADER,2-1/4"ID,3"OD PACKING,HEAD END UNLOADER,PLASTIC ,CIRCULAR,2-1/4IN ID X 3IN OD X 1IN THK,MFG:ARIEL CORP,P/N:A0639

RING,PISTON,COMPR,5"ID,5-1/16"OD,1/4"THK RING,PISTON,COMPRESSOR,5IN ID X 5-1/16IN OD X 1/4IN THK,SS,MFG:ARIEL CORP,P/N:A0751

SPROCKET,30 TEETH,1/2"BORE,1 ROW SPROCKET,30 TEETH,1/2IN BORE,1 ROW ,11/32IN PITCH,3-3/4IN OD,3-3/8IN ROOT DIA,STEEL,MFG:ARIEL CORP,P/N:A0765

PLATE,VLV,9/16"ID,2-27/32"OD,1/16"THK PLATE,VALVE,9/16IN ID X 2-27/32IN OD ,STEEL,MFG:ARIEL CORP,P/N:A1311

SPRING,VALVE PLATE,9/16"ID,2-3/4"OD SPRING,VALVE PLATE,9/16IN ID X 2-3/4IN OD X 1/16IN THK,STEEL,MFG:ARIEL CORP,P/N:A1312

VALVE,CHECK,SPRING,1/2IN,STRAIGHT,1PSI,F VALVE,CHECK,SPRING,1/2IN,STRAIGHT,1PSI ,FULL PORT,FNPT,STEEL BODY,MFG: ARIEL CORP,P/N:A2370

VALVE,CHECK,SPRING,3/8",1-WAY,7500PSI VALVE,CHECK,SPRING,3/8IN,1-WAY,7500PSI ,FULL PORT,FNPT,304 SS BODY,MFG: ARIEL CORP,P/N:A3780

SEAL,OIL,SHAFT,13MM ID,22.47MM OD,6.64MM SEAL,OIL,SHAFT,13MM ID,22.47MM OD,6.64MM WD,RUBBER,STEEL CAGE,MFG:ARIEL CORP,P/N:A3911

PUMP,RECIP,PLNGR,SIMPLEX,1/4"INLET,I/4" PUMP, RECIPROCATING, PLUNGER, SIMPLEX, 1/4IN INLET, 1/4IN OUTLET, 100PSI, HAND. MFG ARIEL CORPORATION, P/N A-9477. FOR MODEL JWG2 RECIPROCATING COMPRESSOR, S/N F10331.

GASKET,COMPRE,12"WD,1/64"THK,12-1/4"LNG GASKET,COMPRESSOR,12IN WD X 1/64IN THK X 12-1/4IN LG,PAPER,RECTANGULAR, MFG:ARIEL CORP,P/N:B-0229

BEARING,CRKSHAFT,4-3/16"ID,4-13/32"ID, BEARING,SHELL,4-3/16IN ID X 2-7/16IN WD ,SPLIT,MEDIUM SERIES,BABBITT PLATED STEEL,MFG:ARIEL CORP,P/N:B0245

VALVE,COMPRESSOR SUCTION,3/8",1-WAY, VALVE,COMPRESSOR SUCTION,3/8 IN,1-WAY ,UNF,SCREWED,SPRING OPERATED,STEEL BODY,STEEL,MFG:ARIEL CORP,P/N:B0256E

VALVE,COMPRESSOR DISCHARGE,3/8",1-WAY,N/ VALVE,COMPRESSOR DISCHARGE,3/8 IN,1-WAY ,UNF,THD BONNET,SPRING LOADED OPERATED,STEEL BODY,STEEL,MFG:ARIEL CORP ,P/N:B0257E

COLLAR,COMPR PISTON,1-1/4"ID,2-5/8"OD,S COLLAR,COMPRESSOR PISTON,1-1/4IN ID X 2-5/8IN OD X 1-3/8IN THK,STEEL, MFG:ARIEL CORP,P/N:B0290

NUT,COMPR PISTON,1-1/8",UNF,1-11/16"THK NUT,COMPRESSOR PISTON,1-1/8IN,UNF ,1-11/16IN THK,STEEL,MFG:ARIEL CORP,P/ N:B0291