Beamer ürünleri Türkiye satışı

Beamer marka ürünler Özhat tarafından Türkiyeye paralel ithalat yöntemi ile ithal edilmekte ve siz değerli müşterilerimize en hızlı şekilde teslim edilmektedir Beamer ürünlerinden websitemizde ürün numarası yer almasa bile teklif isteyiniz ; en kısa sürede teklifimiz tarafınıza ulaştırırılacaktır

YALNIZCA ORİJİNAL VE YENİ ÜRÜN SATIŞI YAPMAKTAYIZ

Özhat Beamer Markasının yetkili distribütörü veya temsilcisi değildir. Firmamızın internet sitesinde ve katalogta gösterilen tüm markaların yetkili distribütör veya üretici temsilcisi olmayıp, bu sitede gösterilen Özel marka adları ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

İlave döküman , Datasheets, Foto, Katalog

Beamer katalog

Beamer ürünler

(Fabrikat: CSI Typ: Beamer-V Set besteht aus einem Sender und einem Empfänger. Wandelt ein FBAS-Videosignal zur Übertragung über ein multimode (850 nm) Glasfaserkabel in ein optisches Signal und beim Empfang zurück in das ursprüngliche Videosignal. Ein-/Ausgänge: 1 x 1 BNC Buchse 1 x ST-2A Buchse Max. Entfernungen / loss budget: 3 km und 12 dB analoge Übertragung. nicht kompatibel mit den Pure Digital Verteilern)