Ssz ürünleri Türkiye satışı

Ssz marka ürünler Özhat tarafından Türkiyeye paralel ithalat yöntemi ile ithal edilmekte ve siz değerli müşterilerimize en hızlı şekilde teslim edilmektedir Ssz ürünlerinden websitemizde ürün numarası yer almasa bile teklif isteyiniz ; en kısa sürede teklifimiz tarafınıza ulaştırırılacaktır

YALNIZCA ORİJİNAL VE YENİ ÜRÜN SATIŞI YAPMAKTAYIZ

Özhat Ssz Markasının yetkili distribütörü veya temsilcisi değildir. Firmamızın internet sitesinde ve katalogta gösterilen tüm markaların yetkili distribütör veya üretici temsilcisi olmayıp, bu sitede gösterilen Özel marka adları ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

İlave döküman , Datasheets, Foto, Katalog

Ssz katalog

Ssz ürünler

(Schaltverstärker Typ SSZ-CD, 115V)

safety relay

(elektronisches Auswertegerät Typ SSZ-SMC, ausgelegt auf eine Anschlussspannung von 24 V AC/DC, 2kanalige Ausführung mit überwachter Redundanz (Selbstüberwachung), wahlweise selbstverriegelnd oder selbstquittierend oder Eingänge für Rückmeldekontakt (wahlweise einstellbar), Ausgänge über 2 sichere Schließer, 1 sicheren Öffner zwangsgeführt, im Gehäuse auf DIN-Trageschiene zu befestigen, Sicherheitskategorie 3, Performance Level PL d, SIL 2. Ursprungsland Deutschland, Zolltarifnummer: 85364110)